Paslaugos

UAB „Autojarus Hidraulika” specializuojasi ne tik įvairios statybinės bei pervežimo technikos pardavimuose, tačiau gali pasiūlyti ir remonto bei montavimo paslaugas. Ilgametė darbų patirtis ir patyrę darbuotojai gali atlikti įvairios technikos montavimo darbus, garantinį ir pogarantinį remontą. Mūsų darbuotojai specializavosi siūlomų įsigyti produktų gamyklose, turime reikalingą techninę bei programinę įrangą. Mūsų parduotuvėje įsigytas atsargines detales, griebtuvus galime sumontuoti ant Jūsų įrenginio.

Servisas

UAB “Autojarus Hidraulika” pagal užsakymus pritaiko sunkvežimių važiuokles medienai gabenti, gamina savivarčių kėbulus, paruošia dokumentus registravimui. Antstato porėmiai ir statramščiai gaminami iš specialaus plieno, skirto tokiems mazgams ir detalėms gaminti. Taip pat montuojame hidraulinius kranus medienai ir metalo laužui krauti, galinio borto keltuvus (liftus), gerves, papildomas oro pagalves.

Aliuminio suvirinimas

Atsarginės dalys

UAB „Autojarus Hidraulika” parduoda atsargines dalis automobiliams Kamaz, Fassi, Avia bei kitiems atstovaujamiems produktams. Taip pat parduodame TUIMAZI betonvežių gamyklos atsargines dalis betono siurbliams ir betono maišyklėms.

Jei nerandate informacijos apie Jūsų hidrauliniam įrenginiui reikalingą produktą mūsų tinklapyje, susiekite su mumis. Mūsų kasdieninio bendravimo su gamyklomis visame pasaulyje patirtis, gausybė kontaktų su hidraulikos specialistais europoje ir ne tik, leidžia surasti net ir specifines detales, kurių paieškai Jūs praleidžiate galybę laiko.

Hidraulinių cilindrų remontas ir gamyba

Mes galime Jums pasiūlyti naujus teleskopinius hidraulinius cilindrus, atlikti Jūsų turimo hidraulinio cilindro remontą ar pagaminti vienpusio bei dvipusio veikimo hidraulinį cilindrą.

Hidraulnių cilindrų gamyba – tai paslauga, kuri gali būti Jums naudinga jei Jūsų naudojamas hidraulinis cilindras yra per daug pažeistas, arba savo naujų įrenginių gamyboje naudojate hidraulinius cilindrus. Hidraulinių cilindrų gamybą galime atlikti pagal Jūsų pateiktus brėžinius arba reikalui esant galime padėti suprojektuoti hidrocilindrą pagal Jūsų poreikį.

Hidraulinių cilindrų gamybai ir remontui suteikiama garantija. Todėl mums labai aktualu užtikrinti aukštą paslaugų kokybę. Šiam tikslui pasiekti hidraulinių cilindrų gamyba ir remontas atliekamas naudojant kokybiškas medžiagas.