Produktai

Puspriekabės ir priekabos

Gaminame puspriekabes ir priekabas baseinų pervežimui (lengviems didelių gabaritų kroviniams). Šie mūsų gaminiai pasižymi lengva ir tvirta konstrukcija, o gamybai yra naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos. Be to, priekabą ar puspriekabę galime pilnai pritaikyti pagal Jūsų poreikius. Įgyvendintų projektų pavyzdžius galite pamatyti projektų galerijoje.

Atstovaujami prekės ženklai

Mes Jums siūlome AVIA sunkvežimius, FASSI statybinius kranus, CRANAB hidromanipuliatorius, MARREL užtraukimo sistemas, Ferrari Int2 hidraulinius komponentus, TAJFUN LIV medienos bei metalo laužo krovimui skirtus manipuliatorius, PANAV priekabas ir puspriekabes, BAR CARGOLIFT liftus, skirtus kroviniams kelti. Taip pat galime pasiūlyti įsigyti bei sumontuoti mūsų servise bortinius bei savivarčius kėbulus, perdaryti sunkvežimius, priekabas bei puspriekabes į medienvežius. Montavimui galite pateikti arba galime pasiūlyti įvairių gamintojų važiukles.

Mūsų servise bus atlikti ne tik montavimo darbai, sutvarkyti reikalingi registracijai dokumentai, tačiau ir atliktas garantinis bei pogarantinis aptarnavimas.